Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Konkursy

Konkursy

Artykuły

SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z HISTORII

2018-03-17
Powiększ zdjęcie

Aleksandra Słupska z klasy III c gimnazjum została laureatką Przedmiotowego Konkursu Kuratora Oświaty z Historii! Tytuł laureata otrzymuje uczeń, który zdobędzie co najmniej 90% punktów możliwych do uzyskania w etapie wojewódzkim. Konkurs okazał się wyjątkowo trudny, a do etapu wojewódzkiego przeszło zaledwie około 30 uczniów z całego województwa.

Czytaj więcej o: SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z HISTORII

HUMANISTA ROKU 2017/2018

2018-02-27
Powiększ zdjęcie

Już ruszają zapisy do szóstej edycji Wojewódzkiego Konkursu "Humanista Roku 2017/2018" dla uczniów trzecich klas gimnazjum, który nasz szkoła organizuje we współpracy z Instytutem Historii i Archiwistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który odbędzie się 11 maja 2018 r. w budynku Wydziału Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika – Collegium Humanisticum, ul. Bojarskiego 1 w Toruniu.

Czytaj więcej o: HUMANISTA ROKU 2017/2018

DWIE LAUREATKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII

2018-02-27
Powiększ zdjęcie

Paulina Włodarczyk i Aleksandra Słupska zostały laureatami konkursu przedmiotowego z chemii. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i nauczycielowi przygotowującemu – pani Magdalenie Żurawskiej.

Czytaj więcej o: DWIE LAUREATKI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII

WYNIKI KONKURSU "MALOWANIE NA EKRANIE"

2018-01-05
Powiększ zdjęcie

W grudniu 2017 roku odbył się gminny konkurs pt. Malowanie na ekranie, zorganizowany przez panie: Martę Sarnowską, Edytę Semeniuk i Bożenę Waligórę dla najmłodszych uczniów, a oto jego wyniki:

Czytaj więcej o: WYNIKI KONKURSU "MALOWANIE NA EKRANIE"

MULTITEST I DOBRE WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

Uczniowie naszej szkoły również w tym roku brali udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Multitest". W grudniu szkoła otrzymała zestawienie wyników naszych uczniów na tle uczniów z całej Polski. Najwyższe miejsce przypadło Olkowi Rubiszewskiemu z klasy 7b, który zajął 14. miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia. W konkursie brało 844 uczniów klas siódmych.

Czytaj więcej o: MULTITEST I DOBRE WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW

ECO MIŚ

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

Świetlica szkolna od lat współpracuje z gminną Biblioteką Publiczną w Lubiczu, m.in. biorąc udział w organizowanych przez nią konkursach. Miło nam poinformować, że uczniowie uczęszczający do świtlicy zdobyli nagrody i wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym „Eko Miś”, organizowanym przez gminną Biblioteką Publiczną w Lubiczu. Uczniowie wykonali na zajęciach w świetlicy prace plastyczne pod opieką nauczycielek: Joanny Godurowskiej, Joanny Hassek, Joanny...

Czytaj więcej o: ECO MIŚ

MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI – WRĘCZENIE NAGRÓD

2017-12-09
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 5 grudnia br., w naszej szkole odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego dla uczniów klas integracyjnych pt. „Moja ulubiona postać z bajkiˮ, którego pomysłodawczynią była pani Aneta Pastuszka...

Czytaj więcej o: MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI – WRĘCZENIE NAGRÓD

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

2017-12-09
Powiększ zdjęcie

W czwartek, 23 listopada br., został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajkiˮ, zorganizowany przez panią Anetę Pastuszka i adresowany do uczniów z klas integracyjnych ze szkół podstawowych i gimnazjum Gminy Lubicz.

Czytaj więcej o: KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

FORTY, TWIERDZE I BUNKRY POWIATU TORUŃSKIEGO

2017-10-28
Powiększ zdjęcie

Drugi tydzień w Kąciku Patrona można oglądać wystawę prac, przygotowanych przez uczniów klas IV-VII i gimnazjum na konkurs, zorganizowany przez naszych historyków: panią Justynę Sadowską i pana Marcina Włodarę.

Czytaj więcej o: FORTY, TWIERDZE I BUNKRY POWIATU TORUŃSKIEGO

MULTITEST

2017-10-18
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 17 października br., w naszej szkole odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Multitest. Uczniowie szkoły podstawowej rozwiązywali zadania sprawdzające ich wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Wyniki ich zmagań poznamy w grudniu. Trzymamy kciuki!

Czytaj więcej o: MULTITEST

Poniedziałek, 2018-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego
  • Odwiedziny: 970599
  • Do końca roku: 252 dni
  • Do wakacji: 60 dni

Szkoła Podstawowa 
im. Tadeusza Kościuszki
w Lubiczu Górnym

E-mail:
splubiczgorny@wp.pl

Redakcja strony:
Joanna Ardanowska
Maria Lamparska
Dorota Ratkowska