Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Konkursy

Konkursy

Artykuły

WYNIKI KONKURSU "MALOWANIE NA EKRANIE"

2018-01-05
Powiększ zdjęcie

W grudniu 2017 roku odbył się gminny konkurs pt. Malowanie na ekranie, zorganizowany przez panie: Martę Sarnowską, Edytę Semeniuk i Bożenę Waligórę dla najmłodszych uczniów, a oto jego wyniki:

Czytaj więcej o: WYNIKI KONKURSU "MALOWANIE NA EKRANIE"

MULTITEST I DOBRE WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

Uczniowie naszej szkoły również w tym roku brali udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Multitest". W grudniu szkoła otrzymała zestawienie wyników naszych uczniów na tle uczniów z całej Polski. Najwyższe miejsce przypadło Olkowi Rubiszewskiemu z klasy 7b, który zajął 14. miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia. W konkursie brało 844 uczniów klas siódmych.

Czytaj więcej o: MULTITEST I DOBRE WYNIKI NASZYCH UCZNIÓW

ECO MIŚ

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

Świetlica szkolna od lat współpracuje z gminną Biblioteką Publiczną w Lubiczu, m.in. biorąc udział w organizowanych przez nią konkursach. Miło nam poinformować, że uczniowie uczęszczający do świtlicy zdobyli nagrody i wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym „Eko Miś”, organizowanym przez gminną Biblioteką Publiczną w Lubiczu. Uczniowie wykonali na zajęciach w świetlicy prace plastyczne pod opieką nauczycielek: Joanny Godurowskiej, Joanny Hassek, Joanny...

Czytaj więcej o: ECO MIŚ

MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI – WRĘCZENIE NAGRÓD

2017-12-09
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 5 grudnia br., w naszej szkole odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego dla uczniów klas integracyjnych pt. „Moja ulubiona postać z bajkiˮ, którego pomysłodawczynią była pani Aneta Pastuszka...

Czytaj więcej o: MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI – WRĘCZENIE NAGRÓD

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

2017-12-09
Powiększ zdjęcie

W czwartek, 23 listopada br., został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajkiˮ, zorganizowany przez panią Anetę Pastuszka i adresowany do uczniów z klas integracyjnych ze szkół podstawowych i gimnazjum Gminy Lubicz.

Czytaj więcej o: KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

FORTY, TWIERDZE I BUNKRY POWIATU TORUŃSKIEGO

2017-10-28
Powiększ zdjęcie

Drugi tydzień w Kąciku Patrona można oglądać wystawę prac, przygotowanych przez uczniów klas IV-VII i gimnazjum na konkurs, zorganizowany przez naszych historyków: panią Justynę Sadowską i pana Marcina Włodarę.

Czytaj więcej o: FORTY, TWIERDZE I BUNKRY POWIATU TORUŃSKIEGO

MULTITEST

2017-10-18
Powiększ zdjęcie

We wtorek, 17 października br., w naszej szkole odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Multitest. Uczniowie szkoły podstawowej rozwiązywali zadania sprawdzające ich wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Wyniki ich zmagań poznamy w grudniu. Trzymamy kciuki!

Czytaj więcej o: MULTITEST

CZYTANIE BEZ GRANIC - KONKURS FOTOGRAFICZNY

2017-10-11
Powiększ zdjęcie

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w celu promowania czytelnictwa oraz propagowania i rozwijania aktywności artystycznej, a także rozbudzania inwencji twórczej i wdrażania nietuzinkowych pomysłów zapraszamyuczniów i nauczycieli do  wykonania zdjęć osób  czytających w nietypowych miejscach i czasie.

Czytaj więcej o: CZYTANIE BEZ GRANIC - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Sobota, 2018-02-24

Imieniny: Boguty, Bogusza
Luty
pnwtsrczptsond
1234
567891011
Pokaż wydarzenia w dniu 12 lutego131415161718
19202122232425
262728
  • Odwiedziny: 928924
  • Do końca roku: 310 dni
  • Do wakacji: 118 dni

Szkoła Podstawowa 
im. Tadeusza Kościuszki
w Lubiczu Górnym

E-mail:
splubiczgorny@wp.pl

Redakcja strony:
Joanna Ardanowska
Maria Lamparska
Dorota Ratkowska